Dnia 25.05.2022 r. Sówki gościły rodziców oraz panią dyrektor na zajęciach otwartych. Dzieci segregowały przedmioty, które zabiorą  na pobyt w górach i nad morze do dwóch walizek. Wykonały pracę plastyczną pt. “Flaga Polski”. Sówki nazywały symbole narodowe i znają ich barwy. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych- szukały domków do utworu muzycznego pt. “Mój dom jest biało- czerwony” oraz tańczyły z rekwizytem do piosenki pt. “Jesteśmy Polką i Polakiem”. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Praca plastyczna pt. “Flaga Polski”
Segregacja przedmiotów
Zabawa ruchowa pt. “Znajdź swój domek”
Taniec z rekwizytem