W grudniu w naszym przedszkolu odby艂 si臋 konkurs plastyczny na Stroik Bo偶onarodzeniowy. Konkurs zosta艂聽 skierowany do wszystkich przedszkolak贸w z podzia艂em聽 na dwie聽 kategorie聽 wiekowe: dzieci m艂odsze ( 3-4 latki) oraz dzieci starsze ( 5-6 latki). Przedmiotem konkursu by艂o wykonanie stroika bo偶onarodzeniowego- pomys艂 oraz technika dowolna. Natomiast celem konkursu by艂o: poznanie tradycji 艢wi膮t Bo偶ego Narodzenia,聽 poszukiwanie tw贸rczych rozwi膮za艅 oraz kreatywno艣ci, rozwijanie wyobra藕ni przestrzennej, rozwijanie sprawno艣ci manualnych oraz pog艂臋bianie wi臋zi rodzinnych.聽 W konkursie wzi臋艂o udzia艂 70 przedszkolak贸w. Ka偶da praca wzbudzi艂a niezwyk艂y zachwyt, a ich autorzy zas艂uguj膮 na pochwa艂臋 i uznanie.

Rozstrzygni臋cie聽 konkursu nast膮pi艂o 14.12.2023r. Komisja konkursowa w sk艂adzie: p.Beata My艣li艅ska- pracownik Przedszkola , p. Magdalena Gacek- pracownik聽 Przedszkola oraz p. Sandra Ma艂ecka- pracownik Przedszkola bior膮c pod uwag臋 pomys艂owo艣膰, oryginalno艣膰, estetyk臋 wykonania, zgodno艣膰 z regulaminem oraz samodzielno艣膰 uczestnika podczas wykonania pracy wytypowa艂a zwyci臋zc贸w.

Decyzj膮 jury zwyci臋zcami w grupie dzieci m艂odszych zostali:

I miejsce – Klara Koplin (Biedronki)

II miejsce – Pola Budaj (Motylki)

III miejsce –聽 Szymon Nowak ( Wiewi贸rki)

Natomiast zwyci臋zcami w grupie dzieci starszych zostali:

I miejsce- Pola Kubanek ( 呕abki)

II miejsce – Urszula Grabus ( S贸wki)

III miejsce – Mateusz Bartoszewicz ( Zaj膮czki)

Ka偶dy z uczestnik贸w otrzyma艂 pami膮tkowy dyplom i nagrod臋 rzeczow膮. Wszystkim dzieciom sk艂adamy serdeczne gratulacje oraz podzi臋kowania za udzia艂 w konkursie na stroik Bo偶onarodzeniowy!