22 grudnia 2023roku w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu grupy 6-latków. Dzieci w strojach Maryi i Świętego Józefa, pasterzy, królów, dzieci i aniołów w przejmujący sposób opowiedziały historię Bożego Narodzenia. Celem wystąpienia było wprowadzenie wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości z Narodzenia Pana. Podczas występu „Zajączki” i „Żabki” zaprezentowały cały wachlarz swoich umiejętności: wokalnych, recytatorskich i tanecznych. Swoje role mówiły z wielkim przejęciem. Nie zabrakło również pięknych polskich kolęd, pastorałek i śpiewu aniołów. Na widowni zasiadły dzieci z pozostałych grup wraz z wychowawcami i pracownikami przedszkola oraz Panią Dyrektor, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. My również składamy Państwu najlepsze życzenia świąteczne:

Gwiazda Betlejemska już na niebie wschodzi.

Niechaj się Wam wszystkim jak najlepiej powodzi.
Szczęście niech Wam służy o każdej godzinie.
I to co najlepsze niech Was nie ominie!
Niech przy zapachu strojnej choinki,
Upłyną piękne chwile polskiej wigilii
Ze wspólnie śpiewaną kolędą,
Gośćmi przy stole,
w pełnym Miłości rodzinnym kole!

Dzieci podczas występu.
Dzieci podczas występu.
Dzieci w roli pastuszków w czasie występu.
Widownia patrzy na 3 króli.