Bal karnawa┼éowy dla przedszkolak├│w to dzie┼ä niezwyk┼éy, cz─Östo wyczekiwany przez wiele tygodni. To atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczaj─ůc─ů im wielu prze┼╝y─ç i rado┼Ťci. Dzisiaj w naszym przedszkolu odby┼é si─Ö bal karnawa┼éowy. Ju┼╝ od rana w przedszkolnych salach pojawia┼éy si─Ö kolorowe postacie. Dzieci przebrane by┼éy za bohater├│w znanych bajek, mo┼╝na by┼éo spotka─ç Els─Ö, Batmana, wr├│┼╝ki, kr├│lewny, motylki, rycerzy, pirat├│w, policjant├│w, pi┼ékarzy, czarownic─Ö, wampiry, Spider-Mana, … nie spos├│b zliczy─ç i wymieni─ç tych wszystkich postaci. Do ta┼äca zach─Öca┼é wszystkich DJ przygotowan─ů na t─Ö okazj─Ö specjaln─ů muzyk─ů. Dzieci ┼Ťwietnie si─Ö bawi┼éy uczestnicz─ůc wsp├│lnie ze swoimi wychowawczyniami w zabawach przez niego prowadzonych. Na sali podczas pl─ůs├│w robi┼éo si─Ö kolorowo, wszyscy bawili si─Ö weso┼éo. Bal umo┼╝liwi┼é dzieciom i wychowawczyniom sp─Ödzenie czasu w mi┼éej atmosferze. Wsp├│lna zabawa przynios┼éa wiele rado┼Ťci naszym przedszkolakom, a to by┼éo g┼é├│wnym celem tego balu.

Dzi─Ökujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci do baluÔś║´ŞĆ

Grupa Wiewi├│rki z wychowawczyni─ů.
Grupa Motylki.
Grupa Biedronki.
Grupa Tygryski z wychowawczyni─ů.
Grupa Misie z wychowawczyni─ů.
Grupa S├│wki z wychowawczyni─ů.
Grupa Zaj─ůczki z wychowawczyniami.
Grupa ┼╗abki z wychowawczyni─ů.
Zabawy z DJ-em.