Zadaniem uczestnik贸w konkursu by艂o wykonanie przestrzennej ozdoby wielkanocnej, pomys艂 i technika wykonania ozdoby by艂a dowolna. Prace nale偶a艂o dostarczy膰 w terminie do dnia 15.03.2024r . Rozstrzygni臋cie konkursu nast膮pi艂o dnia 19.03.2024r. Celem konkursu by艂o pobudzenie aktywno艣ci聽 tw贸rczej i artystycznej dzieci, poznanie i kultywowanie tradycji obrz臋dowej 艢wi膮t Wielkanocnych, zach臋canie do wsp贸lnego sp臋dzania czasu w gronie rodzinnym i podejmowania wsp贸lnych i tw贸rczych dzia艂a艅 oraz rozwijanie zdolno艣ci聽 manualnych. Jury w sk艂adzie聽 p. El偶bieta Matuszak, p. Joanna Napiera艂a聽 oraz p. Agnieszka Rewers bior膮c pod uwag臋 pomys艂owo艣膰, oryginalno艣膰, estetyk臋 wykonania, zgodno艣膰 z regulaminem oraz samodzielno艣膰 uczestnika podczas wykonania pracy wytypowa艂a zwyci臋zc贸w w dw贸ch聽 kategoriach wiekowych:

Grupa m艂odsza:

I miejsce – Antonina Szygenda ( Tygryski)

II miejsce – Klara Koplin ( Biedronki)

III miejsce – Nina Comblik ( Wiewi贸rki)

 

Grupa聽 starsza:

I miejsce – Gabriela Kukla ( Misie)

II miejsce – Florian Ward臋ga ( S贸wki)

III miejsce – Nina Nowacka ( 呕abki)

Wszystkie dzieci otrzyma艂y dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Prace konkursowe zosta艂y przekazane na kiermasz 艣wi膮teczny, doch贸d ze sprzeda偶y zasili艂 bud偶et Rady Rodzic贸w. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!!!