Dzisiaj w naszym przedszkolu odby艂 si臋 konkurs 鈥濵AM TALENT鈥, kt贸rego celem by艂o rozwijanie kreatywno艣ci przedszkolak贸w, ich zainteresowa艅 i talent贸w, umo偶liwienie prezentacji swoich pasji przed kolegami i kole偶ankami z przedszkola. Ka偶dy uczestnik zaprezentowa艂 sw贸j jedyny i niepowtarzalny talent. Publiczno艣膰 艣wietnie si臋 bawi艂a, z zachwytem ogl膮da艂a prezentowane talenty i nagradza艂a ka偶dy wyst臋p gromkimi brawami. Jury w sk艂adzie pan Adam Szyma艅ski 鈥 przewodnicz膮cy, pani Magdalena Gacek 鈥 cz艂onek, pani Marta Gondek 鈥 cz艂onek. KA呕DY JEST UTALENTOWANY W SWOJEJ DZIEDZINIE I TRUDNO BY艁O WY艁ONI膯 1, 2 LUB 3 MIEJSCE, W ZWI膭ZKU Z TYM KA呕DEMY UCZESTNIK OTRZYMA艁 NAGROD臉! Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie dzi臋kujemy rodzicom za wsp贸艂prac臋 i przygotowanie dzieci do wyst臋pu.

 

Pami膮tkowe zdj臋cie uczestnik贸w konkursu z jury.
Przem贸wienie przewodnicz膮cego jury i podzi臋kowanie uczestnikom za wyst臋py.
Moment wr臋czania uczestnikom nagr贸d i dyplom贸w.