Dzisiaj Wiewiórki udały się na wycieczkę do Urzędu Gminy w Ryczywole. Celem było przybliżenie najmłodszym dzieciom działalności lokalnej instytucji samorządowej. Przewodnikiem po urzędzie była Pani Anastazja Antkowiak-mama Antka. Wizyta rozpoczęła się od spotkania z mamą Antka i współpracownikami wydziału GOPS. Przedszkolaki miały możliwość zobaczyć miejsce pracy oraz atrybuty tych osób. Dzieci także zobaczyły biuro Zastępcy Wójta i Sekretarza. Poznały również pracowników Urzędu oraz poszczególne biura i salę sesyjną w których czekały na nich zadania😉Dzieci mogły z bliska przyjrzeć się na czym polega praca urzędnika. Na zakończenie spotkania przedszkolaki wykonały pamiątkowe zdjęcie z pracownikami i otrzymały mnóstwo słodkości, kolorowanek, soczków i baloników🤗♥️Bardzo dziękujemy za tę ciekawą wycieczkę i życzliwe przyjęcie oraz całe mnóstwo niespodzianek🙂

Dziecko odbija pieczątki na kartce.
Dzieci siedzą na krzesłach w sali sesyjnej.
Pamiątkowe zdjęcie grupy i wychowawcy z pracownikami Urzędu Gminy w Ryczywole.
Dzieci poznają zawód pracowników GOPS.