Każda praca jest ważna i potrzebna, to też każdy zawód należy szanować. Od najmłodszych lat w ramach treści związanych z doradztwem zawodowym, dzieci poznają różne zawody. Tym razem na zaproszenie pani Violetty- babci Szymona, odwiedziliśmy firmę PPUH JOPP-POL, która specjalizuje się w obróbce metali, odlewnictwie i produkcji okuć meblowych. Idąc tam byliśmy niepewni ale zarazem ciekawi, co tam na nas czeka.

I tak, od samego wejścia porzuciliśmy wszystkie niepokoje, przywitali nas sympatyczni przedstawiciele firmy- kierownik pan Adam Dombrowicz wraz z panem od kontroli jakości Przemysławem Kaczmarkiem i panią od zaopatrzenia Agnieszką Strykowską. Wszyscy w bardzo prosty i przystępny sposób, starali się przekazać wiadomości o każdym etapie produkcji. Na zakończenie, chętne osoby mogły pomóc pani Malwinie ze złożeniem ramy łóżka – oczywiście wszyscy z chęcią zabraliśmy się do pracy a nagrodą dla nas była możliwość zważenia całej grupy na ogromnej wadze. Ważymy zaledwie 452 kg- przed obiadem 😉 Diękujemy pani Violecie za zorganizowanie dla nas wejścia na zakład pracy.