Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć mamę Uli, Panią Malwinę, która przeprowadziła zajęcia z sensoplastyki. Nasz gość przyniósł dla nas mnóstwo różnych i ciekawych rzeczy była kasza, groch, fasola, kolorowy makaron, ciecierzyca, kawa ziarnista i wiele innych. Spotkanie rozpoczęło się od miłych zabaw ruchowo-muzycznych, które bardzo lubimy🙂a później przeszliśmy do części głównej. Była to super sprawa i zabawa, która wzbogaciła nas o kolejne doświadczenia i doznania zmysłowe🙂Każdy z nas wykonał swoją własną i wyjątkową grzechotkę, którą przynieśliśmy do domu na pamiątkę. Pani Malwino jeszcze raz wszyscy bardzo dziękujemy za fajne zajęcia i poświęcony czas🤗♥️♥️🤗Wiewiórki 🐿🐿🐿z Panią 🐿😀

 

Dzieci podczas zajęć z sensoplastyki.
Efekty pracy dzieci nt. “Grzechotka”.
Dzieci bawią się kaszą, fasolą i grochem na folii.
Pamiątkowe zdjęcie Wiewiórek z ekspertem.