Z ogromną przyjemnością nasze przedszkole wzięło udział w drugim charytatywnym biegu zorganizowanym przez Komitet Społeczny “Podaruj Zdrowie”. Tym razem wszystkie nasze serca skierowaliśmy w stronę Grzesia Chudziaka z Lipy, 9-letniego chłopca, który zmaga się z autoimmunologicznym zapaleniem mózgu. Jego leczenie to ogromne wyzwanie finansowe dla rodziny, dlatego postanowiliśmy mu pomóc. Wszystkie grupy przedszkolne wstawiły się na starcie wraz z wychowawcami i Panią Dyrektor, aby pokazać swoją solidarność i chęć pomocy Grzesiowi.

Bardzo serdecznie dziękujemy za Państwa zaangażowanie i wsparcie akcji.  Był to dzień pełen radości, wsparcia i nadziei! 🎉Kolejny raz pokazaliśmy, że razem możemy zdziałać naprawdę wiele 💞

Dyplom i pamiątkowy medal.
Organizatorzy biegu.
Przedszkolaki przed biegiem.