Cały tydzień rozmawialiśmy o łące, jej mieszkańcach oraz roślinach, które można na niej spotkać. Dzieci poznawały kwiaty i owady, dowiedziały się, jak ważną rolę pełnią w przyrodzie, a także utrwalały zasady właściwego zachowania podczas obserwacji natury. Podsumowaniem tygodnia było wyjście na pobliską łąkę, gdzie mogliśmy z bliska przyjrzeć się jej bogactwu, prowadzić obserwacje przyrodnicze oraz cieszyć się wspólnym czasem na świeżym powietrzu.