24 listopada nasze przedszkole obchodziło dzień piżamy i pluszowego misia. Inicjatorem ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Dzień Piżamy – obudź w sobie Anioła” jest Fundacja Gdy Liczy się Czas. Dlaczego piżama? – ponieważ to standardowe ubranie dzieci chorych, które większość swojego życia spędzają w szpitalu. Podczas kampanii zwróciliśmy uwagę na zdrowie oraz empatię i potrzebę wsparcia dzieci chorych onkologicznie. Solidaryzując się z chorymi dziećmi, nasze przedszkolaki w tym dniu wzięły udział w: piżamowym czytaniu bajek, piżamowej gimnastyce, zabawach dydaktycznych z misiem. Był to dzień wyjątkowy, wypełniony pozytywnymi emocjami.

Dziękujemy Rodzicom za udział w akcji oraz wsparcie finansowe fundacji, a Radzie Rodziców za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki.

Zebraliśmy 2103,93 zł i 20 pensów ♥️

Grupa Żabki.
Grupa Wiewiórki z wychowawcą.
Grupa Zajączki.
Grupa Tygryski.
Grupa Misie i Motylki z wychowawcami.
Grupa Biedronki z wychowawcą.
Grupa Sówki.