22 grudnia 2023 r. w naszym przedszkolu zapanował świąteczny klimat. Sówki wraz z innymi grupami przedszkolnymi oglądały jasełkowe przedstawienie zorganizowane przez Zajączki i Żabki. Pani Dyrektor złożyła dzieciom i pracownikom najlepsze bożonarodzeniowe życzenia. Po powrocie do sali, bawiąc się wspólnie otrzymanymi od gwiazdora zabawkami dzieci oczekiwały na wspólny poczęstunek. Sówki podzieliły się opłatkiem, składając sobie życzenia- życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i  Wesołych Świąt. Następnie słuchając kolęd usiadły razem przy świątecznym stole nakrytym białym obrusem. Sówki utrwaliły wiedzę na temat tradycji oraz zwyczajów świątecznych, ale również wzmocniły wzajemne relacje. Z torbami pełnymi prezentów od gwiazdora szczęśliwe wróciły do domów, aby spędzić Boże Narodzenie wśród najbliższych.