Przez dwa tygodnie Wiewiórki poznawały zimę realizując projekt edukacyjny „Zima wokół nas”. Dzieci dowiedziały się jak należy się ubierać o tej porze roku, jak można bawić się śniegiem oraz jakie są sporty zimowe. Przedszkolaki brały udział w różnych zajęciach edukacyjnych, które rozwijały ich wiedzę i umiejętności. Nie zabrakło również prac plastycznych oraz doświadczeń ze śniegiem w roli głównej. Wiewióreczki miały również przyjemność świetnie bawić się prawdziwym śniegiem w ogrodzie przedszkolnym.

Dzieci lepią ze sztucznego śniegu różne wytwory wg. swojego pomysłu.

 

Dzieci oglądają film edukacyjny o sportach zimowych.
Dzieci oglądają film edukacyjny nt. zimy.
Dziewczynka ciągnie dzieci na sankach.
Dzieci tańczą z nauczycielką z chustami do rytmu muzyki.
Dzieci oglądają śnieg w słoiku i oceniają go za pomocą zmysłów.