Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszej grupy gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyni zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki rozdały upominki i zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. To był naprawdę wyjątkowy czas pełny uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Serdecznie dziękujemy za pyszne ciasta mamie Krzysia A., Oliwiera, Szymona i Filipa oraz za rogaliki mamie Krzysia i Marcela oraz pączki mamie Antka A. Dziękujemy za pomoc w czasie uroczystości mamie Filipa i Szymona. Natomiast mamie Antosi M. dziękujemy za napoje zimne i gorące.🤗😍♥️Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie eleganckich ubrań dla dzieci i pomoc w nauce na występ.   

 

Dzieci podczas występu.
Dzieci podczas występu.
Dzieci podczas występu.
Dzieci wspólnie ze swoimi bliskimi siedzą przy stole i spożywają słodki poczęstunek.