Dnia 08.02.2024r. nasze przedszkolaki miały okazję spotkać się z policjantami. Podczas spotkania dzieciaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń. Goście ostrzegali też przed osobami nieznajomymi z którymi nie wolno rozmawiać oraz aby niczego od nich nie przyjmować.  Zostały również omówione zachowania podczas spotkania nieznanych zwierząt. Policjanci wyjaśnili jak należy bezpiecznie bawić się śniegiem, w jakich miejscach powinniśmy zjeżdżać na sankach oraz gdzie jeździć na łyżwach. Dzieci wysłuchały policyjnych rad  i starały się odpowiadać poprawnie na pytania swoich gości. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie, to spotkanie oraz treści przekazane na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci.

 

Grupa Zajączki z Policją.
Grupa Żabki z Policją.
Grupa Sówki z Policją.
Grupa Misie z Policją.
Grupa Tygryski z Policją.
Grupa Biedronki z Policjantką i wychowawczynią.
Grupa Motylki z Policją i wychowawczynią.
Grupa Wiewiórki słucha jakie są zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.