Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. To atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Już od rana w przedszkolnych salach pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać Elsę, Batmana, wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, piłkarzy, czarownicę, wampiry, Spider-Mana, … nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Do tańca zachęcał wszystkich DJ przygotowaną na tę okazję specjalną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi wychowawczyniami w zabawach przez niego prowadzonych. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło. Bal umożliwił dzieciom i wychowawczyniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci do balu☺️

Grupa Wiewiórki z wychowawczynią.
Grupa Motylki.
Grupa Biedronki.
Grupa Tygryski z wychowawczynią.
Grupa Misie z wychowawczynią.
Grupa Sówki z wychowawczynią.
Grupa Zajączki z wychowawczyniami.
Grupa Żabki z wychowawczynią.
Zabawy z DJ-em.