W ubiegłym tygodniu  nasze przedszkolaki  realizowały temat „W świecie dinozaurów” a pod koniec tygodnia razem z grupą Tygrysków obchodziły Dzień Dinozaura. Z tej okazji odbyły niezwykłą podróż do świata prehistorycznych gadów. Nasze przedszkole zamieniło się w tajemniczy park jurajski. Realizując temat kompleksowy poświęcony prehistorii, przedszkolaki zgłębiły wiedzę na temat życia dinozaurów. Dzieci obejrzały ciekawe filmy edukacyjne, z których dowiedziały się, jak żyły dinozaury, jak wyginęły i kim jest paleontolog. Przedszkolaki  obserwowały eksperyment z wulkanem oraz zamieniły się w odkrywców, którzy poszukiwali ukrytych w piasku pozostałości dinozaurów i wiele innych. To był tydzień pełen wrażeń i nowych wiadomości.

Dzieci liczą klamerki.
Dzieci karmią dinozaura.
Dzieci obserwują “wulkan”.
Dzieci bawią się w paleontologa.
Pamiątkowe zdjęcie grupy z Dnia Dinozaura.