Idą święta, wielkanocne idą święta.

O tych świętach każdy zając pamięta.

Do woreczka zapakuje słodycze,

I na święta Ci przyniesie moc życzeń.

Jak co roku na kilka dni przed Wielkanocą, do naszego przedszkola przychodzi „Zajączek Wielkanocny” i w tajemniczy sposób zostawia dla wszystkich dzieci prezenty ze smakołykami. Tym razem też nas nie zawiódł. W środę 27 marca dzieci z niecierpliwością wypatrywały długo oczekiwanego gościa. Wyszliśmy na podwórze aby poszukać ZAJĄCZKOWYCH prezentów, to była wielka radość i niesamowite przeżycie aby znaleźć paczki, które były ukryte w różnych miejscach naszego podwórka.
Do przyjścia ZAJĄCZKA dzieci przygotowywały się od kilku dni przygotowując upominki dla Rodziców, wykonywaliśmy wiele prac świątecznych. Dzieci zapoznały się z tradycjami Wielkanocnymi, nauczyły się wierszy i piosenek, jak również wykonały różne zadania, które doskonaliły ich wiedzę i umiejętności z tego zakresu.

Dziękujemy Zajączkowi za prezenty i zapraszamy za rok!!!

Pamiątkowe zdjęcie grupy Motylki z Zajączkiem i wychowawczynią.
Pamiątkowe zdjęcie grupy Biedronek z Zajączkiem.
Pamiątkowe zdjęcie grupy Tygrysków z Zajączkiem i wychowawczynią.
Pamiątkowe zdjęcie grupy Sówek z Zajączkiem.
Pamiątkowe zdjęcie grupy Misiów z Zajączkiem.
Pamiątkowe zdjęcie grupy Żabki z Zajączkiem
Pamiątkowe zdjęcie grupy Zajączków z Zajączkiem i wychowawczynią.
Pamiątkowe zdjęcie grupy Wiewiórek z Zajączkiem.