Dnia 10.04 2024r nasze Przedszkole odwiedzili policjanci.聽Podczas spotkania mundurowi przypomnieli przedszkolakom聽 o numerach alarmowych, z kt贸rych nale偶y korzysta膰 w sytuacji zagro偶enia. Dzieci dowiedzia艂y si臋 jak trzeba post臋powa膰 w kontakcie z osobami obcymi oraz 膰wiczy艂y w艂a艣ciwe przechodzenie przez jezdni臋. Policjanci wyja艣nili te偶 jak nale偶y podr贸偶owa膰 samochodem i jak膮 rol臋 pe艂ni膮 pasy bezpiecze艅stwa oraz jak wa偶ne s膮 elementy odblaskowe dla pieszego. Tematem spotkania, r贸wnie wa偶nym jak bezpiecze艅stwo, by艂o dla przedszkolak贸w poznanie tajnik贸w s艂u偶by policjanta. Ka偶de dziecko chcia艂o obejrze膰 z bliska kajdanki i lizak oraz mogli wej艣膰 do policyjnego radiowozu. By艂o to bardzo udane spotkanie. Na zako艅czenie wszyscy uczestnicy spotkania wykonali z policjantami pami膮tkowe zdj臋cie.