Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się konkurs „MAM TALENT”, którego celem było rozwijanie kreatywności przedszkolaków, ich zainteresowań i talentów, umożliwienie prezentacji swoich pasji przed kolegami i koleżankami z przedszkola. Każdy uczestnik zaprezentował swój jedyny i niepowtarzalny talent. Publiczność świetnie się bawiła, z zachwytem oglądała prezentowane talenty i nagradzała każdy występ gromkimi brawami. Jury w składzie pan Adam Szymański – przewodniczący, pani Magdalena Gacek – członek, pani Marta Gondek – członek. KAŻDY JEST UTALENTOWANY W SWOJEJ DZIEDZINIE I TRUDNO BYŁO WYŁONIĆ 1, 2 LUB 3 MIEJSCE, W ZWIĄZKU Z TYM KAŻDEMY UCZESTNIK OTRZYMAŁ NAGRODĘ! Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę i przygotowanie dzieci do występu.

Pamiątkowe zdjęcie uczestników konkursu z jury.
Przemówienie przewodniczącego jury i podziękowanie uczestnikom za występy.
Moment wręczania uczestnikom nagród i dyplomów.